cem_logo

Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi
90-051 Łódź, Al. Piłsudskiego 22
tel.: 42 272 2030, faks: 42 272 2031
kontrast standard                 A A+ A++

bip
Farmaceutyczny Egzamin Weryfikacyjny (FEW)

Zgłoszenie do egzaminu następuje za pomocą wniosku elektronicznego, generowanego na stronie internetowej CEM. Terminy zgłoszeń do egzaminu są następujące:
w przypadku FEW odbywającego się w sesji wiosennej czyli w okresie 15 maj - 15 czerwiec wnioski należy złożyć do dnia 28 lutego,
w przypadku FEW odbywającego się w sesji jesiennej czyli w okresie 15 październik - 15 listopad wnioski należy złożyć do dnia 31 lipca.


CEM zawiadamia osoby, które złożyły wniosek o terminie i miejscu FEW i nadanym numerze kodowym. Zawiadomienie jest przesyłane wyłącznie pocztą elektroniczną nie później niż 14 dni przed terminem egzaminu. Informacja ta widoczna będzie również po zalogowaniu przy złożonym wniosku.


Zgłoszenie do FEW jest objęte opłatą egzaminacyjną w wysokości 650 zł.

Opłatę należy uiścić przelewem na rachunek bankowy CEM wygenerowany po złożeniu wniosku.

W tytule wpłaty należy wpisać imię oraz nazwisko osoby zgłaszającej się na egzamin oraz określić sesję egzaminacyjną, w której osoba składa wniosek.

W celu złożenia wniosku zgłoszeniowego do FEW należy:

Logowanie do FEW:
Login:
Hasło:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Jeżeli nie posiadasz konta musisz się zarejestrować.

Jeżeli nie pamiętasz hasła lub loginu.


W przypadku wystąpienia innych pytań dotyczących egzaminu FEW należy kontaktować się pod numerem telefonu 42-272-20-34, w godzinach 8.00 - 16.00 lub pocztą e-mail few@cem.edu.pl.